Stolnica silikonowa – świetna alternatywa dla tradycyjnych stolnic

18 listopada, 2021
Nowoczesna stolnica silikonowa jest zdecydowanie wygodniejsza od tradycyjnej stolnicy z drewna. Idealnie sprawdza się do zagniatania oraz wałkowania ciasta, ale można jej także używać do pieczenia.

image - buty

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Silikonowe stolnice upraszczają na przykład przygotowanie ciastek, pierogów, makaronu i pizzy.

Kliknij na odnośnik siedzenie do skutera, on przybliży Ci temat, który Cię właśnie zafascynował. Przeczytaj tekst, zawierający interesujące informacje.

Są bardzo praktyczne i stanowią idealne stanowisko pracy. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą więcej męczyć się przy używaniu ciężkiej stolnicy z drewna, mają dosyć przywierania oraz skrobania ciasta. Silikonowe stolnice oferowane w ciekawym wyborze Kolorystycznym. Producenci oferują także maty silikonowe z interesującymi wzorami. Użytkownicy silikonowych mat doceniają je za liczne korzyści – nie zajmują wiele miejsca, są wyjątkowo lekkie, zapobiegają przywieraniu, ułatwiają wałkowanie i umożliwiają pieczenie w piekarniku bez przekładania ciasta.

Poszukujesz fascynujących informacji na przedstawiany wątek? Bardzo dobrze się składa, gdyż polecany serwis internetowy (www.multiinstal.pl/zbiorniki-buforowe-i-zasobniki-cwu/zbiorniki-buforowe-pz/) posiada informacje warte zainteresowania, które są też niezwykle fascynujące.

Silikonowe maty są łatwe w myciu, ciasto nie przykleja się tak jak w przypadku stolnic wykonanych z drewna. Stolnica silikonowa więcej o silikonowej stolnicy nierzadko umożliwia również mycie w zmywarce. Silikonowa mata rozłożona pod deską do krojenia sprawi, że deska nie będzie się przesuwała po blacie. Producenci często dołączają do stolnicy silikonowej plastikowy nożyk do ciasta. Aby maksymalnie ułatwić sobie przygotowywanie ciasta, warto zakupić też silikonowy wałek.

Kupując silikonową stolnicę trzeba sprawdzić jaka jest max. temperatura pieczenia, czy jest możliwość mycia w zmywarce, czy nie pochłania zapachu potraw (często na opakowaniu jest to napisane) oraz czy nie jest zbyt cienka (tak by się nie rolowała i nie zawijała). Stolnica z silikonu zdecydowanie upraszcza pracę w kuchni a kosztuje tylko około 30zł –

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.