Jakie są zalety reklamowania się na telebimach? Czy także w niewielkich miejscowościach przynosi tego typu reklama pożądane efekty?

29 grudnia, 2021
Diodowe ekrany czyli tak zwane telebimy to dziś często komentowana forma reklamy outdoorowej. Sporo osób zastanawia się czy to dobry sposób reklamowania swoich produktów lub firmy. Jeszcze parę lat wstecz była to taka nowość i na pewno przyciągała ona wzrok potencjalnych klientów. Dziś natomiast telebimy już nie są czymś tak zaskakującym dlatego osoby chcące reklamować swoje produkty myślą nad tym czy skorzystać z telebimu. Na co zwracać uwagę jak chodzi o telebimy?

Reklama

Autor: Steve Snodgrass
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromnie ważną rolę, wręcz kluczową jeśli chodzi o telebimy odgrywa ich lokalizacja. Czy będzie to telebim Suwałki czy może będzie on w jeszcze innym rejonie Polski, to reguła będzie dokładnie ta sama. Taki ekran musi być postawiony tam, gdzie jest duże prawdopodobieństwo, iż ewentualny klient dojrzy naszą reklamę – zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie. Tego typu przykładem na dobrą lokalizację są drogi przelotowe o dużym natężeniu ruchu. Są to także skrzyżowania, gdzie ustawiona jest sygnalizacja świetlna. W tym miejscu często kierowcy, lecz także piesi muszą się zatrzymać oczekując na zmianę świateł.

Sprawdź więcej szczegółów, a zobaczysz dodatkowe treści, które na pewno także Cię zainteresują. Nie czekaj zatem i użyj informacji (https://merservice.pl/uslugi/outsourcing/).

Wtedy jest trochę czasu by na telebim spojrzeć. W takich miejscach, w których trzeba czekać ludzie starają się bezwiednie zapełnić czymś czas i chociażby z nudów czytają reklamy na telebimach. Są one mimochodem zapamiętywane przez odbiorcę.

reklama zewnętrzna

Autor: manhhai
Źródło: http://www.flickr.com
Badania przeprowadzone odnośnie możliwości, jakie dają różne formy reklamy outdoorowej potwierdzają, że obraz ruszający się zapamiętujemy lepiej niż taki statyczny. Znacznie częściej naszą uwagę przyciągają w związku z tym telebimy aniżeli taki plakat reklamowy nawet jakby był on gigantycznych rozmiarów. Ruch na telebimach przyciąga uwagę ewentualnego klienta w taki sam sposób w każdym miejscu, bez względu na to czy będzie to telebim Jelenia Góra, czy może w jakiejś innej miejscowości. Dlatego z takiego rodzaju reklamy możemy skorzystać właściwie wszędzie. Nie jest ona jedynie domeną dużych miast. W związku z tym nawet w mniejszych miejscowościach daje ona oczekiwane efekty. Reklama taka może posłużyć zarówno jako niezależna kampania reklamowa, jak i może być uzupełnieniem przekazu radiowego albo telewizyjnego – Medas Media. Dzięki niej nasza marka jest częściej rozpoznawalna co ma odzwierciedlenie w zyskach ze sprzedaży naszego towaru. Warto w związku z tym zastanowić nad taką formą reklamy.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.