Czemu reklama emitowana na telebimach cieszy się taką popularnością, jaką konstrukcję posiada typowy panel LED.

5 sierpnia, 2020
Reklama na telebimach jest coraz bardziej popularna, zresztą trudno się dziwić, jeżeli posiada tak duże zalety. Klasyczne metody reklamy zewnętrznej, takie jak bilboardy albo plakaty są statyczne. Jeżeli pojawi się już na nich coś, to będzie tam widnieć przez długi okres czasu, bowiem do zmiany konieczna będzie wizyta jednego z pracowników, który po prostu przyklei coś nowego.

telebimy reklamowe

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Zupełnie inaczej będzie wyglądać sytuacja w przypadku telebimów. Przez to, że obraz jaki się na nich wyświetla będzie podawany z układu sterowania, to możliwości na jego zmienianie są w zasadzie bez ograniczeń. Nie ma żadnego problemu, aby jakaś reklama (zobacz też: folia na samochód) była wyświetlana przez kilka dni przez cały czas, lecz nie będzie również żadnego, żeby co kilka minut emitować następną – jak działa telebim bydgoszcz fordońska. Co więcej współczesne telebimy umożliwiają wyświetlanie dynamicznych obrazów w świetnej jakości. To będzie dawać jeszcze większe możliwości twórcom reklam, bo zamiast statycznych obrazów można klientom zaproponować niedługie filmy albo dynamiczne reklamy, jakie będą się cechować dużo większą skutecznością.

Bilbord reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Typowy telebim Bydgoszcz Fordońska złożony jest z wielu niewielkich punktów, a każdy z nich składa się z kolei z trzech diod.

Zaciekawiły Cię tematy, które właśnie znalazłeś w powyższym tekście? Jeśli tak, to ponadto zweryfikuj ofertę u źródła (progresdisplays.pl/), a stwierdzisz, że wszelkie dane są wiarygodne.

Kontrolując odpowiednio natężenie światła poszczególnych diod dostaje się widzialny kolor punktu, a w rezultacie ostateczny obraz. Bardzo dużą zaletą telebimów jest ich dużo większa widoczność, niż tradycyjnych form reklamowych. Ekran led opole krakowska może pracować w każdych warunkach pogodowych i zawsze będzie go widać, nawet w zupełnych ciemnościach czy padającym deszczu. Jest to zasługa właśnie wcześniej wspominanych diod, które się charakteryzują dużym poziomem jasności. Ekrany LED najczęściej mają modułową budowę, czyli złożone są z niewielkich bloków, jakie można ze sobą łączyć. Dzięki temu można przy ich pomocy wykonać dokładnie taką wielkość telebimu, jakiej się będzie potrzebować, a po skończeniu emisji rozebrać wszystko i wykorzystać w innym projekcie. Mając na uwadze przedstawione zalety wiele będzie wskazywać na to, ze telebimy zyskają jeszcze w najbliższym czasie na popularności.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.