Współczynnik konwertowania, a google doubleclick – a więc, bannery a także reklamy, kontra firma wewnątrz internecie

Listopad 13, 2019
Co to jest dokładnie współczynnik konwertowania oraz w jakiego typu wypadkach się go stosuje? Z jakiego powodu jest tak istotne, aby każdy szanujący siebie przedsiębiorca miał pojęcie o nim jak najwięcej? A czym dokładnie bywa google doubleclick oraz jakie posiada powiązanie wraz z wspomnianym współczynnikiem? To wszyściutko bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego artykułu!

oferty
Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com

Na pytanko: Co to jest dokładnie współczynnik konwersji? – w zasadzie odnalezienie odpowiedzi nie jest nazbyt trudne. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, iż powinien znać jego definicję każdy przedsiębiorca, który to chce, albo już prowadzi własną działalność w sieci internetowej. Samiutki współczynnik konwersji, możemy też nazwać Wskaźnikiem konwersji, a więc mówiąc w skrócie – wskazuje on liczbę (za pomocą procentów), ilu ludzi kliknęło nasz własny baner, reklamę, kupiło produkt na naszej stronce i tak dalej. Mówiąc króciutko pokazuje jak skuteczna jest dana strona, albo jej reklama, czy baner. Im wyższy wskaźnik, tym wspanialej z tego powodu warto się dobrze nad tym po zastanawiać oraz zacząć działać!
Grupa pracowników firmy
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mówimy o google doubleclick, to jest to firma, która to zajmuje się https://www.spegro.pl/pl/prywatny-detektyw-gdansk/: dokładnie bannerami reklamowymi, oraz animacjami. Bywa to przedsiębiorstwo komercyjne, którą w marcu dwa tysiące ósmego roczku przejął napomknięty już nasz Wujek Google.

Zadankiem Doubleclick jest zbieranie danych z odwiedzanych przez nas stronek i dopasowanie kolejnych reklam do naszych zainteresowań, poprzez bannery, które są tam umieszczane.

Ten bardzo użyteczny link (http://www.transleo.pl/) opisuje podobną tematykę, co materiał, który w tym momencie czytasz. Jeśli Cię on interesuje, kliknij ten link!

Formalnie Doubleclick istnieje od 1996 roku, w lipcu 2005 roczku została przejęta przez przedsiębiorstwo Hellman and Friedman.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.