Trenujesz? Odchudzasz się? Użyj z preparatów wspomagających.

17 maja, 2022
Kiedy uprawiamy intensywnie sport, warto szczególnie zadbać o dostarczanie organizmowi koniecznych substancji.

Niekiedy nie jest to możliwe jedynie przy pomocy odpowiedniej diety. W takim wypadku można wspomóc się dostępnymi na rynku preparatami.

Niekiedy sportowcy popełniają zasadniczy błąd zażywając jedynie anaboliki. Nie należy zapominać jednak o istotnej roli, która spełniają w organizmie antykataboliki. W normalnych warunkach proces budowania i rozpadu białek pozostaje w równowadze, jednak przy większym wysiłku to ulega zmianie. Antykataboliki wykazują umiejętność hamowania rozpadu białek. Dlatego gdy ćwiczymy, należy sięgnąć po antykataboliki, ponieważ skrócą one okres regeneracji po treningu – klik. Kiedy chcemy, aby treningi przynosiły oczekiwany wynik, powinno się je zakupić. W sprzedaży oferowanych jest kilka preparatów tego typu. Występują one w formie kapsułek lub proszku do rozrabiania z wodą o rozmaitych smakach. W zależności od naszych wymogów możemy kupić duże lub małe opakowanie. Przeważnie dawkowanie zależne jest od tego, czy w tym dniu ćwiczymy.

cla-obrazek

Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com

W kręgu zainteresowań trenujących są też preparaty zawierające CLA. Jest to sprzężony kwas linolowy. Co interesujące, ten składnik w naturze znajduje się w mięsie wołowym, jagnięcym i pełnotłustych produktach mlecznych.
CLA wspomaga metabolizm białka i tłuszczu, a także ma działanie regenerujące po treningu. Sprzyja budowaniu mięśni. CLA jest także składnikiem preparatów do odchudzania.
Lato to okres, gdy niejeden z nas chce zadbać o linię. Ma się rozumieć w tym wypadku zasadniczym czynnikiem jest zbilansowana dieta oraz ćwiczenia.

Jeżeli jednak nie jesteśmy usatysfakcjonowani z wyniku lub nasz organizm jest szczególnie oporny, możemy pomyśleć o wspomaganiu za pomocą CLA. Ale uwaga, żeby dobrze działał, jego używanie powinno być łączone z wysiłkiem siłowym – cla na spalanie tłuszczu. Tylko to rzeczywiście zapewni nam upragnioną redukcję tłuszczu.

Chcielibyśmy przy tym zwrócić uwagę na fakt, że nie należy przerażać się, jeśli waga nie spada. Jest to efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśnie.

Masz ochotę pogłębić swą wiedzę z tego tematu? Służymy pomocą. Wystarczy przejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej (http://purana.com.pl/5_purana) wiadomości.

A przecież to było celem.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.