Praktycznie każdy z prezesów firm przynajmniej raz spotkał nieuczciwych wierzycieli

2 lipca, 2020
Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wówczas na pewno niejeden raz już napotkałeś na swojej drodze niesłownych wierzycieli. Niemal każdy z właścicieli firm co najmniej raz znalazł się w sytuacji, kiedy klient opóźniał się z zapłatą faktury albo po prostu w ogóle jej nie uregulował i sprawa musiała skończyć się w sądzie. To z pewnością nie są mile wypadki dla prezesa żadnej firmy – tym bardziej, że często sprawy sądowe ciągną się przez długie lata, a nieuczciwy klient robi wszystko, aby skończyć taką sprawę jak najkorzystniej dla siebie.

monitoring należności

Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz na przyszłość uniknąć tego typu wypadków, wtedy bez wątpienia powinieneś zainteresować się nową funkcją wprowadzoną przez sądy.

Czy interesuje Cię ta tematyka? Jeżeli tak to, przejrzyj witrynę (http://www.raj-international.net/systemy-sygnalizacji-wlamania-i-napadu/), a odnajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo nadzwyczajnych informacji, które pochłoną Cię bez reszty.

Kiedy chcesz sprawdzić, czy Twój nowy kontrahent, z którym chcesz wejść w interes nie zalega przypadkowo z wypłatą pieniędzy innym firmom, wtedy zdecydowanie powinieneś zastosować wobec niego monitoring należności – więcej na stronie Dzięki temu szybko sprawdzisz, czy dana osoba nie ma nieuregulowanych faktur w stosunku do innych osób.

Jeśli okaże się, że tak jest, bez wątpliwości powinien być to dla Ciebie sygnał ostrzegawczy. Jeżeli nie znasz dobrze tej osoby i nie jesteś pewien, czy możesz jej zaufać w stu procentach, wówczas bez wątpliwości nie powinieneś wchodzić z nią w spółkę, bo może się to dla Ciebie skończyć niedobrze. Nie powinieneś na pewno wchodzić w spółkę

monitoring należności

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

także z osobami, które zostały osądzone prawomocnym wyrokiem sądowym. Jeżeli masz podejrzenie, że Twój potencjalny kontrahent miał jakąś sprawę w sądzie, wówczas szybko możesz sprawdzić to przez internet. Jeśli wiesz, w jakiej sprawie brał udział, wówczas możesz zwrócić się do konkretnego sądu o udostępnienie Ci akt danej sprawy.

Jeśli tylko umotywujesz właściwie wniosek, wówczas bez wątpienia uzyskasz dostęp do akt sprawy Twojego kontrahenta – to zdecydowanie pozwoli Ci go dobrze ocenić i podjąć odpowiednią decyzję co do następnej współpracy. Niemalże każdy sąd (http://www.komornikolesno.pl/kontakt/) powinien dać Ci dostęp do akt, jednak jeżeli jest to e-sąd dostęp do akt, , masz niemalże zapewniony. Dzięki właściwie złożonemu wnioskowi zdecydowanie go uzyskasz.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.