Modnie albo praktycznie, czyli dlaczego nie trzeba rezygnować z noszenia ubrań najmodniejszych w danym sezonie

5 stycznia, 2022
Z grubsza reprezentantki płci pięknej trzeba podzielić na dwie kategorie: gdy jedne trzydziestolatki świadomie rezygnują z wkładania modnych czerwonych szpilek na rzecz całkowicie płaskich czółenek, żeby móc wygodnie spacerować, to inne panie nie wyjdą za próg domu bez butów na podwyższonym obcasie.

Niemniej jednak modę i wygodę można z powodzeniem połączyć kupując takie buty, by potem ładnie w nich wyglądać . Botki 38 bądź pary w mniejszych oraz większych rozmiarach bardzo dobrze będą pasować do sztruksów rurek, nawet jeśli takim kozaczkom zabraknie imponującej szpilki. Tę samą regułę można również zastosować do strojów, w tym też ubrań niemowlęcych – przecież niektóre ciuszki zostały tak zaprojektowane, aby łączyć praktycyzm z nowoczesnymi trendami.

Jeśli zaintrygował Cię nasz opis, to chcemy skierować Twoja uwagę na to, że pod kolejnym linkiem oczekuje na Ciebie ciekawe zagadnienie.

Niegdyś nasze mamy szukały na miejskich placach targowych nade wszystko śpioszków i kaftaników, a w XXI wieku prawdopodobnie każda dwudziestoletnia mama małego brzdąca ma w szufladzie komody zarówno body dla niemowląt, jak i pajace z zabawnymi grafikami. Wymienione fatałaszki nie tylko są praktyczne, ale również wyjątkowo eleganckie, bo czasami przypominają męskie koszule albo kreacje dla dorosłych kobiet. Ale żana pani nie powinna zapominać o sprawunkach również dla siebie (zobacz ofertę).

kobieta w czerwonym płaszczu

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

W zimie zmysł praktyczny zazwyczaj bierze górę nad modą – gdy spadnie śnieg oraz ściśnie siarczysty mróz, to wtenczas przydają się ciepłe kurtki damskie i sztuczne futra. Generalnie nie pamiętamy już czasów, gdy kupowało się kurteczki z nutrii i baranie kożuchy. Dzisiaj udaje się samym pomysłodawcom odzieży świetnie łączyć modę z praktycyzmem. Popularne kobiece okrycia wierzchnie są naprawdę lekkie, a przy tym dobrze chronią przed zimnem, więc nie ma potrzeby rezygnować z noszenia szykownych kurtek ortalionowych, gdy na zewnątrz temperatura jest ujemna.

A jeśli w lecie uwagę przypadkowych przechodniów przyciągają mini spódniczki, to w grudniu identyczną rolę mogą spełniać nietuzinkowe dodatki, np. futrzane uszatki damskie lub jaskrawe chusty zarezerwowane jedynie dla rezolutnych pań. Pomimo tego że specjaliści od modnych stylizacji raczej nie rekomendują eleganckim damom zbyt kolorowej odzieży, to jednakże nawet panie po czterdziestce nie rezygnują z tego rodzaju dodatków, jak np. czerwone rajstopy, które rewelacyjnie pasują do czarnego płaszcza, puchowej kurtki w tymże kolorze, a zwłaszcza do kozaków z wysoką cholewą i spódnic za kolano. Dlatego dobrze się zdecydować na odważne sprawunki (czapki uszatki na ceneo.pl).

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.