Dowiadujemy się czy wzięcie kredytu będzie pomocne dla firmy

Marzec 21, 2019
Dopiero co postanowiłeś, że rozpoczniesz prywatny jednoosobowy biznes. decyzja takowa wiąże się wprost z pewnymi stratami początkowymi. Jeżeli suma tobie potrzebna jest całkiem niebagatelna, rzędu kilku tysięcy, być może będziesz mieć problem ze znalezieniem fundatora.
Rozpoczęcie własnego jednoosobowego biznesu jest, jak to pokazują doświadczenia zebrane z ostatnich lat, znakomitym pomysłem.

kredyty dla firm
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com

dłużnik
Autor: OER Training
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwa oraz spółki bezwzględnie wolą nawiązywać współdziałanie z osobą prowadzącą firmę jednoosobową, gdyż znacznie bardziej im się to opłaca. Rozpocznijmy od największego aspektu jaki chwalą sobie, jacy zatrudniają jako podwykonawcę firmę jednoosobową, to jest solidności wykonywanego zadania.

Zerknij na portal i prześledź wpis (https://www.eena.pl/praca-w-holandii.html), który zapewne całkowicie Cię wciągnie, gdyż informacje w tamtym miejscu zawarte, przyciągają uwagę.

Dzieje się tak z tego powodu że mając firmę jednoosobową jesteś zależny jedynie od siebie i nikogo poza tobą, to znaczy, iż jeżeli nie będziesz pracowity, wtedy nie zarobisz na rodzinę- Kolejnym bardzo istotnym plusem jest łatwość komunikacji pomiędzy tobą a dającym zlecenie, bez bezużytecznych pośredników, czyli również bez dodatkowych kosztów.

Jak na złość, żeby móc taką jednoosobową działalność założyć, wpierw trzeba zapłacić. Według nas jest to szalone, że pragnąc założyć swój nawet jednoosobowy biznes, w Polsce trzeba wpierw dużo wydać. Prawo polskie obliguje każdego kto chce założyć prywatny biznes do zapłacenia pierwszej składki ZUS, potem odebrać zgodę na prowadzenie własnej działalności, łącznie daje to paręset złotych. Najlepszym rozwiązaniem kłopotu z brakiem gotówki na samo rozpoczęcie firmy są kredyty dla firm. W naszym kraju funkcjonuje mnóstwo firm oferujących kredyty (kredyt inwestycyjny dla nowych firm) pozabankowe, co oznacza że nie są one obciążone podatkiem ZUS i US- . Dodatkowo taką pożyczkę będziemy mogli zwrócić w dowolnym okresie, czyli jeżeli twoja firma nie będzie tymczasowo przynosić zysków, będziesz mógł oddać ratę w późniejszym terminie.

Pożyczki pozabankowe są genialnym pomysłem oraz ratunkiem dla wielu firm.
Otrzymanie kredytu pozabankowego wspomogło wielu osobom zakładającym własną działalność. Ważne jest, by nie trafić na oszustów, lecz prosperuje wiele firm, jak przykładowo Vivus, jakie zdobyły już zaufanie.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.