Doskonała ochrona smartphona przed uszkodzeniami

20 listopada, 2021
W zależności od kategorii i modelu telefonu, istnieje możliwość zakupu etui, które odpowiednio będzie chroniło telefon przed wszelakimi upadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie mają też różne palety barw, wśród których można kupić odpowiedni.
Etui Apple iPhone 6 etui apple iphone 6 kupić można w wielu charakterach. Niektóre z nich ochraniają nawet przed niepożądanym zalaniem, jak również i kurzem. Wciąż jednak ich standardowym celem jest ochrona przed uderzeniem, a w efekcie zniszczeniem. Coraz bardziej wymyślne futerały z kolei mają również funkcję baterii, która została wbudowana w case z tyłu.

Zaciekawiły Cię wątki stworzone w naszym poście? Czujesz jednak braki? Zatem namawiamy do nowej witryny – naciśnij tu telewizja przemysłowa Gdańsk i przeloguj się tam.

Dzięki niej z kolei telefon komórkowy o wiele dłużej wytrzymuje i niepotrzebne jest ładowanie. Etui Apple iPhone 6 pomaga utrzymać model przy życiu nawet do około 26 godzin użytkowania. Nakładkę silikonową można szybko oraz prosto ściągnąć, a dzięki ich różnorodności – jest możliwość zmieniania ich w dowolnym czasie. Ich asortyment jest bardzo szeroki, z powodu czego każdy posiadacz iPhone’a posiada możliwość dostępności różnych modeli futerałów. Tym samym żaden z nich nie ma prawa znudzić się po krótkim czasie.

Poza futerałem, wiele osób decyduje się na szkło ochronne na telefon – szkło na telefon. Występuje ono w dwóch rodzajach – jako folia i jako szkło hartowane. Każde z nich ma inne właściwości, od których również zależy ich cena. Folia jest niezwykle elastyczna, natomiast szkło – świetnie ochrania ekran przed wszelkimi pęknięciami, zarysowaniami oraz innymi problemami.

Należy wspomnieć, iż szkło hartowane jest tak twarde, że może je zarysować tylko… ostrze diamentowe.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (https://www.fabrykaoptyka.pl/produkty/dla-mezczyzn/okulary-przeciwsloneczne-korekcyjne-meskie/) opublikowane tutaj. Na pewno odnajdziesz tutaj coś ciekawego dla siebie.

Z tego powodu każdy telefon jest dobrze chroniony przed wszelkimi nieoczekiwanymi wypadkami.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.