Ciekawy sposób na spędzanie czasu z rodziną czy ze znajomymi. Czy planszówki sa w stanie rozkręcić przyjęcie?

9 marca, 2021
Zdarzają się takie sytuacje, iż szukamy idealnej rozrywki na spędzenie wieczoru. Czy to z rodziną czy w gronie znajomych. Chcemy po prostu spotkać się, miło spędzić czas i oprócz siedzenia oraz rozmów zapewnić wszystkim chwilę rozrywki. Co będzie doskonałym wyborem?

granie w planszówki

Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio wracają do łask planszówki. Po czasie kiedy przywodziły na myśl skojarzenia rozrywki dla dzieci stały się interesującą formą spędzania czasu także dla dorosłych, a nawet dla całych rodzin. Należy wiedzieć, że gry planszowe rodzinne są doskonałą rozrywką (czytaj pełen raport na temat gier rodzinnych). Możemy grać w kilka osób, nawet jeżeli jest nas więcej można zakupić kilka różnych propozycji do wyboru. Znany od długiego czasy oraz lubiany Eurobiznes, albo też Scrabble to idealna rozrywka(polecamy cybuch do shishy) dla małych i dużych. Można także zdecydować się na jedną z wielu gier quizowych, które dadzą możliwość udziału większej ilości osób. Jeżeli chodzi o gry planszowe sklep specjalistyczny zarówno internetowy jak i stacjonarny już nie jest czymś trudnym do znalezienia.

Czy masz pytania? (https://www.cyfrowe.pl/obiektywy-do-lustrzanek,1,12/p/23/Sigma.html) Nie obawiaj się! My z pewnością cenimy nawet najmniejszą próbę dyskusji. Więc oczekujemy na wiadomości od Ciebie.

Obecnie ta rozrywka jest tak modna, iż takich miejsc, gdzie zaopatrzyć możemy się w tego typu gry jest już więcej. Zwiększa się także ilość dostępnych planszówek. Już niemal kultowym produktem jest gra Kolejka, jaka niemal zaraz po ukazaniu się zdobyła serca wielu graczy. Osadzona w klimatach PRLu i jest takim przeniesieniem się w tamte czasy. Z reguły zapraszając znajomych na wieczorne spotkanie w domu planujemy intensywnie żeby było idealnie. Wymyślamy smakowite przekąski czy wyjątkowe drinki. Często także myślimy nad tym w jaki sposób zabawić wszystkich, aby nie było za drętwo.

gra planszowa, planszówka

Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com
Tym bardziej jeżeli nie są to starzy znajomi, z jakimi spotykaliśmy się już wiele razy. Kiedy chcielibyśmy przygotować spotkanie, które będzie miało luźniejszą atmosferę oraz nie jest to jakaś oficjalna kolacja pomogą nam w tym imprezowe gry. To świetny sposób na to ażeby goście się rozluźnili oraz poczuli pewniej w towarzystwie. Gdy zabawa ma być naprawdę wyskokowa przydadzą się różnego typu gry o tej tematyce. Często stosowaną jest przykładowo ruletka w wersji imprezowej, gdzie konkretne pola odpowiadają konkretnym kieliszkom, których zawartość jest w ciągu zabawy wypijana przez uczestników, którzy wytypowali dane pole. Taka rozrywka jest w stanie rozkręcić każdą, także najnudniejszą zabawę.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.